• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma


Skelety, tyčinky a báze k náušnicím jsou položky k výrobě náušnic. Skelety a tyčinky jsou položkami, které nosíme bezprostředně na uchu, zatímco báze k náušnicím je ozdobnou položkou, do které zavěšujeme ty zbývající. Skelety mohou být otevřené, uzavřené či v anglickém stylu. Báze náušnic mohou mít různorodé tvary, ozdoby, ornamenty a velikosti. Báze náušnice má jedno očko nahoře, ke kterému připevníme skelet a několik oček dole, ke kterým připevňujeme ozdoby. Mohou to být přívěšky nebo barevné korálky. Existují také kulaté báze náušnic. V takovém případě na bázi náušnice ve tvaru kola věšíme libovolné korálky (mohou být po celém obvodě nebo části obvodu kola) a do horního očka připevníme skelet. Kulaté báze nemají očko dole. Můžeme z nich vytvořit pěkné náušnice ve stylu boho. Široký výběr skeletů, tyčinek a bází náušnic dává projektantovi bižuterie široké možnosti v procesu tvoření náušnic ve formě a stylu, který si sám vybral.

Skelety, tyčinky a báze k náušnicím - druhy:

Můžeme je rozdělit podle barvy kovu, ze které jsou vyrobené.

*ve stříbrné barvě – jsou to nejčastěji se vyskytující a nejuniverzálnější položky k výrobě náušnic. Je možné je nosit každý den. Vyskytují se také ve verzi ztmaveného stříbra, čili v tzv. barvě oxidovaného stříbra – potom skelety, tyčinky a báze náušnic vypadají tajemněji.

*ve zlaté barvě – jsou to doplňky pro osoby, které se rádi odlišují svým leskem a šmrncem. Jsou to také doplňky dobré do stylu glamour. Kov ve zlaté barvě vždycky dodá bižuterii, která je z něho vyrobena, pozlátka.

*v měděné barvě – je to dobrá barva kovu k náušnicím vytvořeným ve stylu vintage a retro.

Materiály, ze kterých jsou vyrobené:

Skelety, tyčinky a báze k náušnicím nejčastěji jsou vyrobené z prvků kovů, které se budou mezi sebou odlišovat vlastnostmi kovů použitých k jejich výrobě. Nejčastěji se používají měď, mosaz, stříbro či hliník v různém složení a s různými vlastnostmi.

Závěsné háčky a puzety

Skelety, tyčinky a báze k náušnicím jsou základními doplňky k tvorbě náušnic různého typu. Množství dostupných položek, ze kterých je možné vytvořit náušnice k libovolné příležitosti a v libovolné barvě je třeba využít ke svým projektům vysněných ozdob. Tyčinky a báze k náušnicím stejně tak jako skelety mají různorodé tvary, barvy a jsou vyrobené z různých kovů. Můžeme sladit dané položky náušnic do efektu, kterého chceme dosáhnout. Jednoduché využijeme do náušnic nošených každodenně do práce, naopak náušnice vytvořené z doplňků ozdobených ornamenty či ty, které budou mít konkrétní tvar, můžeme nosit na speciální příležitosti a velké akce. Formu náušnic je vždy potřeba sladit se zbytkem stylizace.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 17 z 17
Řadit podle :
stránka: z 1