• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Nejjednodušším způsobem, jak vytvořit zajímavou, originální a netypickou záložku do knížky, kterou lze vyrobit doslova za několik minut, je využitím kovových šablon do záložek. Takové šablony můžeme rozdělit na dvě samostatné kategorie – první z nich jsou ozdobné šablony v rozmanitých tvarech a barvách – můžeme se například setkat s šablonou ve tvaru mořské panny, páva, delfína či péra – které jsou obvykle prodloužené a zakončené očkem na zavěšení. Šablony mohou také být vyřezávané do rozmanitých a zajímavých tvarů. K této šabloně už stačí přidat libovolné přívěsky, střapce, kamínky na háčku nebo kolečku, korálky, zapletené šňůrky, kousky řemínků či dokonce krátké šňůrky s křidélky a korálky atd. Vše tu záleží jen a pouze na naší představivosti, jak má vypadat hotová záložka do knížky. Použitím jemných, pastelových barev, drobných korálků a tenoučkých šňůrek můžeme získat záložku s romantickým charakterem, která se skvěle hodí jako dárek pro přítelkyni či sestřenici. Použitím temnějších barev a přírodních kamínků je možné vytvořit elegantnější záložku, která se určitě bude líbit babičce či tetě a ušetří nám mnoho sil při hledání vhodného dárku k narozeninám či Vánocům. Nezapomínejme také vyrobit záložku pro sebe, tím, že si vybereme oblíbené kamínky či střapce – švec nemusí chodit bez bot ;).

Druhý typ kovových šablon jsou šablony s místem pro kabošon. Záložka do knížky vyrobená z této šablony má trochu jiný tvar – nevkládáme ji mezi listy knížky, jen ji přitiskneme ke konkrétním stranám – přesně jako sponku do vlasů. V daném místě záložky do knížek stačí nalepit libovolný kabošon – může to být kabošon z přírodních kamínků nebo skleněný kabošon s libovolnou grafikou – cokoliv si vysníme a bude samozřejmě mít vhodné rozměry. Skvělým nápadem na dárek pro blízkou osobu může být záložka vyrobená na přesně takové šabloně, využitím skleněného kabošonu s vlastní vytištěnou fotkou – takový osobní dárek se prostě musí líbit.

Záložky do knih

Hlavu řemeslníka zaměstnává mnoho věcí: korálky, nitě, šňůrky, řádky, zaplétání, vzory atd. Nemůže už hlavu více zatěžovat pamatováním čísla stránky v knížce, kterou zrovna čte ;). Pomocné mohou být různé záložky do knížek a je jasné, že když záložky, tak pouze ty ručně vyráběné. Díky šablonám k záložkám může být pěkná a neopakovatelná záložka hotová za pár minut! Můžeme použít šablony s místem na kabošon, do kterého vlepíme pěkný přírodní kamínek nebo běžnou kovovou šablonu, ke které můžeme přilepit cokoliv, co si jen představíme. Nezávisle na tom, k čemu se rozhodneme, taková ručně vyráběná záložka bude také krásným dárkem pro nejbližší.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 15 z 15
Řadit podle :
stránka: z 1