• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Báze do bižuterie jsou využívané jak řemeslníky začátečníky, tak i těmi, kteří jsou už v o něco pokročilejších technikách. V nabídce pasartu najdeš nejrůznější báze k bižuterii, takové jako: báze k náramkům, báze do broží, báze do kabošonů, báze k náušnicím, báze do náhrdelníků, báze k prstýnkům, báze do ozdob na vlasy či báze do rivoli. Báze do náhrdelníků jsou jako čisté plátno pro malíře – každý je může zužitkovat svým způsobem podle vlastní kreativity. Díky tomu může být koncový efekt tak výjimečný!

Část bází je sama o sobě tak ozdobná, že se hodí k využití do jednodušší projektů. Vystačí do nich vlepit kabošon či krystalek rivoli a vytvořit módní bižuterii připravenou k nošení nebo bižuterijní položku připravenou k využití do projektu. Nejlepším příkladem jsou tu báze k náramkům s místem na kabošon či báze do rivoli, které Ti mohou posloužit jako přívěšek do náramků či jen jako přívěšek a přitom se tak pěkně měnící! To je teprve počátek možností, jaké Ti nabízejí naše báze k bižuterii. V závislosti na tom, jakou technikou tvoříš, můžeš je obtočit šňůrkami k sutaši, drobnými korálky TOHO nebo šňůrkami do makramy. K bázím náhrdelníků či náušnic můžeš zavěsit peříčka, střapce, korálky na klenotnické jehlici či kovové přívěšky. Jsou také takové báze, které jsou nezbytné v tvorbě daného projektu například báze do broží nebo báze do ozdob na vlasy čili hřebínků, čelenek či sponek, bez kterých by nebylo možné upevnit ozdoby do vlasů. Máme to štěstí, že se často můžeme setkat s Vašimi polotovary na výrobu bižuterie ve Vašich projektech, proto ze zkušenosti víme, že samotná báze může vypadat úplně jinak v závislosti na tom, do jak šikovných rukou se dostane. Dokonce jestli v daném momentě nemáš konkrétní nápad, může se všechno změnit rozbalením tvé příchozí zásilky. Vždy Ti také může pomoct náš blog, kde najdeš kurzy na tvorbu bižuterie, rovněž takové, ve kterých se využívají pasartové báze k bižuterii

Základy na náušnice a klipsy

Základy k bižuterii jsou jedny z nejoblíbenějších pasartových položek, kterými se rádi zabývají jak osoby začínající svou dráhu s řemeslem, tak i ty, kteří žijí handmadem už několik let a tvoří kolosální a složité projekty. Báze jsou také ideální možností pro ty osoby, kteří hledají nápady na bižuterii vyrobenou jako dárek DIY, který ačkoliv je jednoduchý na výrobu a nenáročný na čas, je však velmi efektní. Vytvoření bižuterie využitím nejjednodušších bází zvládne dokonce dítě, samozřejmě s tvojí dopomocí, protože k vytvoření projektu bude potřeba klenotnické lepidlo a klenotnická nářadí. Bez ohledu na to, jak jednoduchý bude váš projekt, při jeho dokončení pocítíte jednoduše výjimečnou hrdost. A kdo ví, může to být počátek dráhy s řemeslem, která bude trvat léta. Držíme palce, aby se právě tak stalo:).

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 12 z 12
Řadit podle :
stránka: z 1