• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma


Klenotnické spojovací mezikusy jsou nezastupitelnými komponenty k tvorbě jednoduché a funkční bižuterie. Zdobíme jimi jak náramky, tak náhrdelníky. Méně často jiné ozdoby jako prstýnky, náušnice či brože. Spojovací mezikusy k náramkům jsou často vytvarované do formy lehkého oblouku. Takový proces během procesu produkce spojovacích mezikusů se využívá proto, aby se náramek se spojovacím mezikusem přirozeně přiléhal k zápěstí a aby od něj neodstával ani se nezachytával o dlouhé rukávy oděvů. Některé spojovací mezikusy k bižuterii mají na svých koncích malá očka, do kterých můžeme připojit další položky náramku jako přezky či montážní kolečka. Můžeme nimi také provléct klenotnické šňůrky a vyrobit tak velmi moderní a praktický náramek. Zajímavě se vyjímá na zápěstí několik náramků vyrobených pomocí různých spojovacích mezikusů a šňůrek různých barev. Takové řešení ubere stylizaci, ke které použijeme takové sady náramků, pár let a dodá rafinovanost. Klenotnické spojovací mezikusy jsou výjimečným produktem také proto, že je jako jedny z mála můžeme použít v projektech bižuterie pro muže. Zajímavě bude vypadat spojovací mezikus ve tvaru kytary, kříže nebo nápisu vkomponovaný mezi pánskou bižuterii. Pro zamilované páry doporučujeme nošení spojovacího mezikusu ve tvaru srdce, znaku nekonečna, s nápisem love nebo jménem milované osoby. Všem doporučujeme náramky se spojovacím mezikusem informujícím o naší krevní skupině.

Druhy:
Klenotnické spojovací mezikusy můžeme najít v různých formách. Často představují módní a univerzální motivy jako nekonečno, srdce, křížek, motýlci, kolečka, souhvězdí, rostlinné motivy a také zábavné jako vousy, oči, sova. Můžou mít také formu slůněte nebo čtyřlístku pro štěstí, jméno nebo nápis.

Z čeho jsou vyrobené:
Spojovací mezikusy jsou obvykle vyrobené z prvků kovů. Kovy, ze kterých vznikají, jsou stříbro, měď, hliník, zinek, zlato a jiné. Osoby s citlivou a atopickou pokožkou by měli dávat pozor na to, jestli není ve složení přítomen nikl. Protože on je častým alergizujícím činitelem. Spojovací mezikusy k náramkům mohou být celé vyrobeny z kovu, ale kov může být pouze základem, na kterém jsou připevněny ozdoby jiného typu. Často jsou to zirkony, barevná sklíčka, drobné korálky ale také drahokamy.

Spojovací mezidíly

Klenotnické spojovací mezikusy jsou neoddělitelnými položkami bižuterie v originálním designu. Užívají se hlavně k výrobě náramků, méně často náhrdelníků, jsou krásnými a praktickými doplňky k bižuterii. Dokáží předat charakter a styl osoby, která vyrábí ozdoby z klenotnickými spojovacími mezikusy. Spojovací mezikusy větších rozměrů jsou kromě ozdoby také důležitou položkou celé konstrukce náramku. Spojovací mezikusy do náramků mohou mít jednoduchou formu, jsou vyrobené z hladkého materiálu nebo jiného materiálu do náramků, ale mohou to být ozdoby se svítícím povrchem, plným lesku, ornamentů a ažur anebo ozdoby do bižuterie výrazných barev. Klenotnické spojovací mezikusy jsou s oblibou používány klenotníky a řemeslníky na výrobu polotovarů z bižuterie. Jejich výběr na trhu doplňků k bižuterii je tak široký, že každá dáma určitě najde něco pro sebe.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 48
Řadit podle :
stránka: z 3