• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma


Meziprodukty do bižuterie jsou základními stavebními součástkami bižuterie tvořené v dílnách ručních prací. Pomůcky k bižuterii slouží ke spojování, modifikaci, zdobení a dokončování ozdob, které tvoříme. Klenotnické položky – právě díky nim vznikají krásné přívěšky, pěkné náhrdelníky, elegantní náušnice a také nejlevnější náramky. Každý z těch meziproduktů může vzniknout mnoha způsoby, může být vyroben pomocí rozmanitých technik, může také prezentovat jakýkoliv styl. Avšak nevzniknul by bez meziproduktů k bižuterii. Příklady položek k bižuterii jsou například skelety – položka nezbytná k výrobě náušnic, zapínání, karabinky, federingy či kolíky a také řetízky, jehlice šperkařské, montážní kolečka, mezikusy a mnoho jiných. Meziprodukty k bižuterii, to je mnoho různých komponentů, jsou jimi také řemínky, šperkařské šňůrky, nitě a šperkařské gumičky. Z řemínků a šňůrek je možné vyrobit vkusné a módní náramky, nitě slouží jako základ do náhrdelníků, ale také náramků a gumičky se snadno používají do náramků, včetně barevných náramků pro nejmladší milovnice bižuterie, čili milovnic dětské bižuterie. Meziproduktů na výrobu bižuterie je na trhu tak mnoho a v tak různých stylech a barvách, že uspokojí dokonce ten nejsofistikovanější vkus.

Druhy:
Následkem rozmanitosti a širokého přístupu k šperkařským meziproduktům práce z nich vznikající jsou stále originálnější. Hlavními druhy materiálů jsou: šňůrky, nitky a klenotnické řemínky, koncovky a zapínání k bižuterii, charmsy a přívěšky, kuličky a mezikusy, řetízky, jehlice, montážní kolečka, spojníky, poutka, zarážky, příchytky a ještě mnoho jiných. Je jich tak moc, že je nelze vyjmenovat na jednom místě. Stále vznikají nové položky k bižuterii anebo už existující jsou opracované, obohacené anebo vylepšené. Každý z vyjmenovaných meziproduktů k bižuterii má své druhy a obměny. A tak se například skelety do náušnic vyrábějí otevřené, uzavřené nebo také v anglickém stylu. Zapínání mohou být klasické jako karabinky či federingy, ale také sofistikovanější a ozdobné zapínání kolíky či magnetická zapínání. Mnoho obměn mají také šňůrky či šperkařské řemínky. Dá se jmenovat, i kdyby jen semišové řemínky, pletené či šité a šňůrky saténové, bavlněné nebo potahované.

Z čeho jsou vyrobené:

Položkami k bižuterii jsou hlavně kovové položky, ale také akrylové. Samostatný druh tvoří řemínky a šperkařské šňůrky. Pomůcky k tvorbě bižuterie mohou být vyrobené z kůže, ekologické kůže, různých tkanin či kaučuku.

Meziprodukty k výrobě bižuterie jsou už od pradávna velmi oblíbené. Je tomu tak nejen v Polsku, ale také ve světě. Děje se tak díky velkému rozmachu módní ručně vyráběné bižuterie. Tím pádem se objevila potřeba vytváření různých jedinečných bižuterních projektů využívajících meziprodukty do náramků. Bižuterii hand made může vyrábět každý.

K projektům náušnic se nejčastěji používají (kromě korálků jasná věc) takové pomůcky k bižuterii jako skelety, montážní kolečka anebo základy náušnic. K tvorbě náramků a náhrdelníků se z meziproduktů nejčastěji používají zapínání (mohou být buď magnetické, točené, na háček nebo klasické - karabinky) anebo nitky, gumičky, řemínky anebo řetízky. Ty poslední lze s úspěchem použít jako základ náramku nebo náhrdelníku pod korálky nebo klenotnické kamínky.

Nejoblíbenější pomůcky k bižuterii slouží k tvorbě pěkných děl. Zatímco nejčastěji se setkáváme s produkty diy - náramky, náušnicemi a levnými náhrdelníky. Umělci vytvářející bižuterii hand made méně často projektují brože, prstýnky či spony. Nejoblíbenějšími meziprodukty na výrobu bižuterie jsou skelety, kožené řemínky, šperkařské šňůrky, zapínání (magnetické nebo karabinky), koncovky do bižuterie (lepené a ke stlačení) anebo jehlice.

V pasartu najdeš různé šperkařské pomůcky, prakticky všechny, které se využívají v procesu tvoření náramků a jiné bižuterie a které v současné chvíli kralují v hand made.
Obchod pasart nabízí široký výběr nezbytných meziproduktů. Vybírat lze mezi takovými meziprodukty jako základ náramku, základ brože, základ náušnice, skelety, šperkařský drát, šperkařská gumička, šperkařský řemínek, šperkařská šňůrka, jehličky do náušnic, sady na výrobu bižuterie anebo šperkařské nitě a provázky.

W pasartu na Tebe čekají tisíce různých meziproduktů na výrobu bižuterie. Začni tvořit!

Nejčastěji navštěvované podkategorie v kategorii meziproduktů jsou: šperkařské řemínky, šperkařské provázky, skelety a charmsy.

Polotovary pro výrobu bižuterie

Meziprodukty na výrobu bižuterie, to je široké odvětví produktů, bez kterých by nebylo možné vytvořit nejjednodušší náhrdelník, náramek nebo náušnice. V každé bižuterní dílně se nachází stovky a možná i tisíce meziproduktů k bižuterii. Meziprodukty nazýváme všechny šperkařské pomůcky sloužící k výrobě bižuterie, kterými se spojují její konkrétní části v celek a také ji zdobí, čímž jí dodávají styl a charakter. Sortiment meziproduktů k bižuterii se čím dál více rozšiřuje, projektované jsou meziprodukty stále nové a v souladu s poslední módou. Mohou být vyrobené z kovu, a tak je tomu nejčastěji, ačkoliv je dostupná také široká škála produktů na bázi akrylu či gumy. Díky na trhu dostupné široké škále položek k bižuterii si každý, kdo se zabývá uměleckým rukodílem, najde něco pro sebe.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 545
Řadit podle :
stránka: z 23