• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Pletací kruhy s jehlou / sada / obdélníkové / 4ks

  • Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Odeslání do zahraničí
  • Doprava 24h

Pletací kruhy s jehlou / sada / obdélníkové / 4ks

Evidenční číslo : U0244
Barva: Vícebarevná
V balení: 1
Velikost: 26mm
Barva kovu: Jiná

Popis produktu

Pletací kruhy obdélníkové je sada pro všech! Doslova :). Pokud miluješ ručně vyráběné čepice, šály a jiné vlněné zázračky, ale bohužel cestu s jehlicemi na pletení máš trochu z ruky, pletací kruhy je věc pro Tebe. Jsou opravdu snadno použitelné – zvladne to úplně každý, bez ohledu na úroveň připravenosti a výsledek bude vždycky stejně super, jako při tradičním pletení. A co je ještě důležitější, pletení na kruhu je čirá relaxace, protože rychle získáš praxi a už během krátké doby budeš pracovat velmi zručně. Díky tomu můžeš v mezičase soustředit celou svou pozornost na radost s pokroku práce (nebo na sledovaní svých oblíbených seriálů ;)). Pletení při použití pletacího kruhu jde natolik hladce, že než si to uvědomíš, budeš mít měkké, vlněné dárky pro celou rodinu. Jen nezapomeň si připravit hooodně příze.

Pletací kruhy obdélníkové sada je vhodná pro ty z Vás, kteří teprve mají v plánu začít své dobrodružství s přízi a pro začátek chtějí vyzkoušet něco, což není moc komplikované. Pletací kruh je velmi jednoduchý, proto určitě nebudete zklamaní tím, že něco v tom je pro Vás příliš složité. Pletací kruh je kouzelná věc, která umožňuje tvoření opravdových vlněných zázraků i přesto, že kruh vypadá velmi nevinně ;).

Pletací kruhy obdélníkové je sada obsahující 4. kruhy s různými průměry, návod k použití a speciální háček pro převádění přízi a pletací jehlu. Kromě toho nepotřebuješ už nic víc. Zbývá Ti jen nalézt vhodnou příze a voilà! Když jsme na toto téma narazili, je dobré vědět, že pletací kruhy jsou určeny především pro hrubší příze, například merino bulky, a proto nejčastěji díky něm jsou tvořeny teploučké zímní návrhy: šále, komíny, čepice a jiné. Velikost kruhu má význam pro velikost toho, co si přeješ vyrobit – větší kruh bude ideální například na pletení čepic pro dospěle, při pomoci menšího vytvoříš čepici pro dítě. Tato sada obsahuje pletací kruhy o průměrech 25x5cm, 35x5cm, 45x5cm, 55x5cm. Jak vidíš, pletací kruhy obdélníkové nabízí širokou škálu možností tvoření nádherných věcí.

Pletací kruh je také ideální nápad pro strávení volného času s dětmi, které doslova v jednom okamžiku pochopí, jak toto funguje. A nejen to, že manuální práce je důležitá pro rozvoj a učení každého dítěte, ale ještě uspokojení z vlastnoručně vyrobeného šálu nebo čepice je opravdu neocenitelné. Taková ruční výroba je skvělý nápad na dlouhý podzimní večer a možná také super šance na objevení Tvé nové velké vášně. Kdo ví, jestli to nahodou nezmění Tvůj celý život :)? Díky tomu, že sada obsahuje několika kruhů, můžeš sdílet svou vášeň s ostatními.

Způsob dopravy Způsob platby Cena pro objednávky 0 Kč - 990 Kč Cena pro objednávky >990 Kč
Pošta Převod >0 Kč: 99 Kč >990 Kč: 0 Kč
Kurýr Převod >0 Kč: 199 Kč >990 Kč: 59 Kč

Neexistuje žádná recenze tohoto produktu