• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

O nás

„Motivujete k tvorbě, inspirujete a jste nejlepším obchodem, jaký znám”. Tak o nás mluví naše Klientka Jana. Proč začínáme mluvit o sobě právě od toho? Protože právě díky Janě a také Tobě jsme tím, kým jsme.

Jak to vše začalo? Velmi nenápadně. Ve studentských časech jsme provozovali obchody s tkaninami, kde jsme v mikroskopických počtech prodávali korálky jako doplněk k nabídce galanterie. Už tehdy byl naší silnou stránkou kontakt s Klientem, proto jsme s radostí a velkým nadšením plnili jeho potřeby. Naštěstí se naše Klientky čím dál tím častěji ptaly na korálky – můžou být jiné barvy a může být více tvarů? Jasně! Nasbírali jsme nakonec tolik korálků, že tkaniny nám začaly zavazet. Byl rok 2006, éra modemů byla už za námi, ale internetový boom ještě před námi.  Čistě ze zájmu jsme vystavili pár korálků na internetu ... a začaly se dít věci.

Pasart je stále rodinnou firmou, proto nám tak moc záleží na vztazích a to nejen mezi sebou, ale také s Klienty. Úsměv, dobrá atmosféra a nulový stres nás motivují k práci. Naše Klientky říkají, že nejsme náfuky a něco na tom je :). Můžeš to zpozorovat třeba tehdy, kdy potřebuješ něco už na včerejšek a my vymýšlíme jak pozdržet kurýra, abychom ještě stihli rychle zabalit Tvůj balíček. Několik balíčků a vřelá slova dokážou divy ;). Před tím shonem nás zachrání jen klid a ... Tvůj úsměv při uvítání balíčku. 

Co ještě děláme? Jsme blázni ve sledování handmadových prací. Ruční práce je tak relaxační, že sledováním práce našich Klientek, téměř cítíme blaho na duši. Věříme, že na výrobu bižuterie či pletení stačí mít chuť a volný čas, který je často potřeba si téměř urvat během zaběhnutého dne. Ale má to cenu! Handmade není konkurzem krásy, kdo to udělá líp a krásněji, jen vášní, hobby, účastí sama sebe a nádherným relaxem

Ruční práce jsou druhem relaxu, který si nejraději vybírají ženy, proto se snažíme ze všech sil, aby byly ty chvíle využity na 100%. Jak to děláme?

Největším výběrem produktů ve střední a východní Evropě. Každý by to tak mohl říct, že? Ale my to můžeme dokázat :). Když se proklikáš jakoukoliv kategorií, uvidíš, že v barvách a rozměrech nemáme konkurenci. Na našem skladě je několik tisíc produktů a měsíc po měsíci se čím dál tím více rozšiřujeme.

* Módní novinky - sami vyhledáváme a objednáváme kolekce korálků, řetízků, přívěsků, poloproduktů a přízí. Proto často, co uvidíš u nás, je jen u nás.

Značkové produkty – ano! Dobře mít pořádný produkt a mít jistotu, že bude v dobré kvalitě. TOHO™, Milly™, Crystalove™, Mistic™, YarnArt™, HiMALAYA™, to jsou některé z mnoha značkových produktů, které u nás najdeš.

* S potěšením posloucháme nářky - vážně! Můžeš na nás naříkat, dokud to neuděláme. Nejen to, máme rádi kritiku! Díky ní se můžeme vyvíjet a být pro Tebe ještě lepšími.

* Nezávadná jakost – představ si, že produkt o velikosti 1 cm je sledován minimálně 3 osobami. Proč? Aby se nezahanbil před Tebou, Tvými přítelkyněmi či Klientkami. Máme rádi dobrou kvalitu života i produktů, proto chceme dát to samé i Tobě.

* Možnost vrácení výrobku – dnes se Ti líbí, zítra ne. Na fotce se Ti zdál jiný než ve skutečnosti? OK. Můžeš vrátit nebo vyměnit produkty dokonce 100 dní po zakoupení, a jak se Ti něco nebude líbit na kvalitě, vrátíme Ti peníze. Jsme féroví a basta.

Přátelství - jak vejdeš na naši skupinu na Facebooku, uvidíš, že partu přítelkyň máme velkou, ještě k tomu se s radostí dělí o znalosti. Ta přátelství budou pro Tebe velmi inspirativní :).

* Bezpečí – sbíráme názory i o našich produktech. Jestli se rozhodneš pro nákup u nás, Tebe o to také poprosíme. Klient je nejdůvěryhodnějším zdrojem názorů :)

* Potěšení - pracujeme v krásné branži. Ano, handmade nás taky relaxuje a vůbec se nestydíme dělit se s tím potěšením. Najdeš u nás tolik akcí, že Tvoje peněženka vůbec nepocítí, kolik času věnuješ hobby :).

To už je snad všechno, doufáme, že nás budeš chtít více poznat a vytvoříme spolu něco pěkného!

Potěšení na naší straně!

Marta & Maciej Krauze

Blázni do pasart.cz