• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma


Korálky z krystalků jsou složkou mnoha projektů náramků, náhrdelníků, prstýnků, náušnic či jiných předmětů jako klíčenek či broží. Krystalky do náramků, jejich pěkné tvary a barvy jsou důvodem, proč si je s oblibou vybíráme ke svým hand made dobrodružstvím. Skleněné krystaly se pěkně vyjímají navlečené na klenotnickou šňůrku. Projektu můžeme dodat na eleganci oddělením jednotlivých korálků kovovými mezikusy. Roli mezikusů v náhrdelníku či náramku vyrobených tímto způsobem mohou s úspěchem plnit korálky Toho či jiné korálky ve tvaru kuličky s nevelkými rozměry. Z krystalových korálků ve tvaru kuliček můžeme vytvořit stylové náušnice. Krystalky stačí navléct na špendlík nebo klenotnický háček a vytvořit očko na konci špendlíku. Bezprostředně pomocí očka nebo pomocí montážního očka připojíme korálek do skeletu. Jestliže je náušnice vyrobená na klenotnickém háčku a ne na špendlíku, máme ještě na konci špendlíku jedno volné očko, do kterého můžeme připojit jiný ozdobný element jako kovový přívěšek v oblíbeném stylu nebo tvaru. Z krystalového korálku ve tvaru motýla můžeme projektovat výstavní přívěšek. Vystačí krystalky k bižuterii umístit na kovové poutku nebo na montážním kolečku atd. a takto vyrobený přívěšek zavěsit na řetízek, šňůrku, šnůru nebo klenotnický řemínek. Krystalky do skleněných náramků se objevují také ve verzi pro výrobu bižuterie modulární. Bižuterie vyrobená pomocí korálků z krystalků bude vždy bižuterií efektní a originální.

Druhy:
Korálky z krystalků můžeme rozdělit podle tvaru, barvy, stupně průhlednosti korálku, druhu vybroušení jeho povrchu či určení k dané technice hand made. Krystalky k bižuterii jsou velmi populární a nejčastějšími tvary jsou kuličky, ovály, kroužky, slzičky, motýli, kapičky a jiné. Každý tvar může vystupovat v různých velikostech. Škála barev, v jakých jsou korálky dostupné, určitě napomáhá osobám vytvářejícím z nich bižuterii k trefnému tvůrčímu výběru. Vyráběné jsou také ve verzi určené k produkci bižuterie modulární.

Z čeho jsou vyrobené:
Krystalky do bižuterie jsou obvykle vyráběné ze skla. Sklo je barveno anebo zůstává průhledné. Skleněné krystalky do náramků mohou propouštět světlo, čili být transparentní anebo mohou mít na celém svém povrchu pěknou barvu a být neprůhlednými.

Krystalky CrystaLove™

Krystalky jsou pěknými a elegantními korálky na výrobu bižuterie. Mají broušený povrch, zajímavé barvy a mohou být průhledné nebo vyplněné barvou. Krystalky do bižuterie mají různé tvary, které je staví do role velmi oblíbených v používání rukodělníky k výrobě bižuterie z korálků. Z krystalků můžeme vytvořit elegantní bižuterii, která se bude líbit nejedné dámě. Krystalový lesk se bude dobře vyjímat na elegantních náhrdelnících, náramcích či náušnicích stvořených s podílem krystalových elementů. Krystalky na náramky a jejich bohatá škála barevnosti nám dává možnosti využití v bižuterii mnoha stylů: od projektů ve stylu casual po bižuterii ve stylu glamour či ve večerním stylu. Vždy to ale bude bižuterie přitahující svým vzhledem pozornost. Některé druhy krystalových korálků připomínají svým vzhledem krystaly Swarovski.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 111
Řadit podle :
stránka: z 5