• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma


Korálky SuperDuo jsou tím elementem, bez kterého si lze jen těžko představit mnoho beadingových projektů. Nevelké korálky se dvěma dírkami jsou absolutně nezastupitelné v každém náročnějším projektu zaplétaném z drobných korálků. Jejich stavba umožňuje mezi jinými využití v prostorově trojrozměrných projektech a díky široké škále barev mohou být využity v pracích pokračujících do různých stylů a stvořených v různých barvách. Korálky jsou oblíbené mezi Superhandmadovci – především díky vysoce preciznímu zpracování nebo stálosti.

Korálky SuperDuo mají tvar vřetene, čili oválu lehce placatého po bocích. Jsou to skleněné korálky se dvěma dírkami, otvory se nachází na obou placatých koncích. Korálky se dvěma dírkami mají rozměry 2,5x5 mm, zatímco velikost obou otvorů je okolo 0,8-0,9 mm. Korálky SuperDuo jsou dostupné v opravdu mnoha různých barvách anebo ve velkém množství různorodých možností úprav – najdeme mezi nimi mimo jiné matné korálky, imitující přírodní kamínky (hybrid), mléčné, zrcadlové, s efektem AB, opalizující nebo částečně opalizující (celsian), transparentní, saténové (metallic suede), mramorované (tweedy), pastelové, metalické nebo perleťové. Tvoří dokonalý doplněk jiných drobných korálků, takových jako TOHO, Czechmates či Firepolish, avšak jejich využití je nekonečné – můžeš vytvořit mnoho super projektů pouze použitím korálků SuperDuo.

Korálky se dvěma dírkami pocházející z Čech nachází uplatnění nejčastěji v technice beadingu, bead crotchetingu (háčkování a šňůrkování) nebo jiných technikách využívajících především nejdrobnější korálky. Bez problému je možné je použít také v jednoduchých náhrdelnících, náramcích nebo náušnicích. Pokud chcete vyrobit jednoduchý náramek ze SuperDuo, stačí si vybrat barvu korálků, která se nám nejvíc líbí a navléct je na dva kousky šperkařské šňůrky, za každým druhým korálkem přidáme jeden drobný korálek TOHO 15/0 a potom dokončíme šňůrku pomocí sponek a zarážek, přidáme zapínání a náramek je hotový! Takové a podobné inspirace na bižuterii s využitím korálků SuperDuo můžeš najít na pasartovém blogu anebo na Instagramu.

Korálky SuperDuo™

Oplétání krystalků rivoli, vyplétání korálkových zvířátek a tvarů, celé množství různých beadingových náramků, náušnic a náhrdelníků, prstýnků, čelenek do vlasů. Počet projektů, jež je možné stvořit díky korálkům SuperDuo je skoro nekonečný! Korálky SuperDuo jsou asi nejoblíbenější mezi tvůrci bižuterie z korálků se dvěma dírkami. Jsou to oválné korálky ve tvaru vřetene, lehce placaté na koncích, s dírkami na obou koncích korálku. Jejich nezvykle široká škála barev a ohromné množství různých druhů úprav ve spojení s precizním vykonáním z nich tvoří povinnou položku na nákupním seznamu každého Superhandmadovce. Využívá se jich nejvíce v technice beadingu nebo o něco méně v sutaši, díky svému složení jsou dokonalým základem do prostorových pletenin různého druhu. Korálky se dvěma dírkami se dají využít ke tvoření jednoduchých, minimalistických náhrdelníků, náušnic a náramků, spojením například s korálky TOHO či také drobnými přírodními kamínky.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 12 z 12
Řadit podle :
stránka: z 1