• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky na výrobu bižuterie jsou pro osoby zabývající se ručními pracemi jako vzduchem. Obklopují nás v průběhu práce téměř v každé chvíli. Dokonce, i když pracujeme techniko, která se bezprostředně nezakládá na korálkách, tak je budeme potřebovat k zakončení projektu, vytvoření kuličkových zapínání nebo je také používáme jako ozdobný detail. Nicméně ve většině technik jsou to právě korálky, které jsou podstatou každého projektu. Pro použití korálků hovoří také fakt, že jsou dostupné v mnohých variantách. Módní korálky jsou vyrobené z různých materiálů, mají rozmanité barvy, rozměry i tvary, proto si každá osoba vytvářející bižuterii určitě vybere něco pro sebe z tak početné korálkové nabídky. Korálky k výrobě bižuterie nám velmi dobře poslouží k výrobě náhrdelníků, náramků, prstýnků, náušnic či broží. Levné korálky do náramků se mohou během výroby navlékat na šňůrky nebo klenotnické šňůry, mohou být také omotávané klenotnickým drátkem nebo navlékané na klenotnickou jehlici. 
Druhy: 
Můžeme je rozdělit podle materiálu, z jakého jsou vyrobeném, tvaru korálků nebo jejich velikosti. Nejoblíbenějšími korálky ke tvoření bižuterie jsou korálky TOHO™, FirePolish™, SuperDuo™, krystalky a také levné skleněné korálky, módní korálky Milly™, Mistic™ cz MIST™. Je nemožné vyjmenovat všechny materiály, ze kterých jsou korálky na výrobu bižuterie vyrobené, ale ty výše jmenované jsou nejoblíbenější. Tvary korálků na výrobu bižuterie jsou také rozmanité. Nejčastěji se setkáváme s korálky ve tvaru kuliček a krychliček. Mezi často používané tvary patří také korálky oválné, obdélníkové, ve tvaru srdce, spirály nebo jednoduše korálky na výrobu bižuterie o tvaru nepravidelném. Velikost korálků do bižuterie se výrazně liší. Dostupné jsou korálky velmi malé, jako například módní korálky TOHO™ v rozměru 15/0, stejně tak jako ty ve tvaru kuličky o průměru několik desítek milimetrů. 
Z čeho jsou vyrobeny:
Vyráběné jsou z materiálů pěkně vypadajících, trvalých a bezpečných při kontaktu z pokožkou. Nejoblíbenějším materiálem korálků na výrobu náušnic je dřevo, akryl, sklo, kovy, minerály, keramika, perlová hmota, hmota fimo, filc, příze, tkanina či pryskyřice. 
Milujeme korálky na výrobu bižuterie! Na internetu je mnoho obchodů s korálky. Avšak pasart.cz je jen jeden. Jsme lídři v oblasti polotovarů na výrobu bižuterie a korálky na náramky tvoří jejich podstatnou část. V našem obchodě najdeš největší výběr v Polsku a dokonce ve střední Evropě. Tento výběr nabízíme také Vám spolu s kvalitou za rozumnou cenu. To jsou hodnoty, jaké jinde nenajdete. V naší nabídce najdete skoro každý typ korálku do bižuterie. Nabízíme velký výběr korálků, mezi jinými: akrylové, japonské korálky, TOHO™, SuperDuo™, keramické, korálky dřevěné, filcove, fimo, skleněné, skleněné perličky, benátské sklo a také pryskyřici. To samozřejmě není všechno, je toho mnohem více. Korálky na výrobu náušnic se mohou vyskytovat v různých tvarech. Nejoblíbenějšími tvary jsou bezpochyby kuličky a krychličky. Dále pak ovály, válce, twisty, lístky, srdce. V procesu tvoření bižuterie budete také potřebovat i jiné klenotnické pomůcky. V naší nabídce najdeš také široký výběr takových produktů jako polotovary na výrobu bižuterie, klenotnické kameny, klenotnické potřeby nebo polotovary nedřevěné. Nabízíme celé spektrum korálků na výrobu bižuterie, od dřevěných a umělohmotných přes skleněné, látkové až po korálky brokátové. Můžeš už přestat hledat nejlepší korálková obchod. Jsi v něm! V pasart.cz koupíš korálky nejlevněji!

Korálky pro výrobu bižuterie

Člověk zdobil svoje tělo už od starodávných časů. Korálky, které měly v kulturách různé názvy, byly od pradávna navlékané na různé druhy šňůrek, řemínků či tkanin a sloužily k ozdobě. Korálky na výrobu bižuterie rovněž slouží na výrobu ozdob typu náhrdelníků, náušnic, náramků či prstýnků. Korálky a bižuterie jdou ruku v ruce už od dávných let, týká se to téměř všech uměleckých technik hand made. Většina ručních technik je totiž založena na korálkách do bižuterie. Barvy, vzory, velikosti, tvary a modely, v jakých jsou korálky dostupné, dávají tvůrcům nekonečnou možnost výběru odpovídajících korálků k bižuterii, kterou si sami vytváří. Stejně tak jako korálky do náramků, tak i ty do náušnic jsou vyráběné z různých materiálů. Díky tomu jsou některé korálky lehčí, jiné těžší. Je důležité to brát v úvahu během výběru dané techniky konkrétního projektu.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 2061
Řadit podle :
stránka: z 86