• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky MISTIC™ jsou vyrobené z křehkého mléčného skla. Vznikají tak, že se horké sklo schladí studenou vodou, což způsobí vznik drobných plochých a nepravidelných povrchových prasklinek. Posléze se sklo zahřívá za účelem zpečetění a vyhlazení prasklin. Získaný efekt se také často nazývá mraženým sklem.
Dostupné jsou ve formě kuliček různé velikosti. Zajímavé jsou jejich pěkné barvy, často se objevují jako duo v jednom korálku. Korálky MISTIC můžeme použít různým způsobem při vytváření bižuterie technikou hand made. Korálky jsou díky sklu a technice vykonání velmi pěkné a jemné, což neznamená, že je není možné spojovat s dravými akcenty, například s mezikusy ve tvaru lebek. Taková bižuterie tak neztrácí na jemnosti. Jako příklad tu může posloužit náramek z korálků, ve kterých je mezikusem modulární přívěšek ve formě lebky.
Stojí za to také použít tyto korálky v technice sutaše. Krása řetízků a korálků k nim vybraných dělá dojem. Jsou velmi ženské a okouzlující. Korálky MISTIC™ s mléčnou kresbou spojené s kuličkami či mezikusy ve stříbrné barvě se dokonale hodí do náhrdelníků a náušnic. Je možné si tak vyrobit vlastní, neopakovatelnou ale také ladící ke stylu nebo k příležitosti – vlastní bižuterii.

Korálky Mistic™

Korálky MISTIC™ jsou skleněné korálky vyrobené z kalného neboli mléčného skla. Jsou neprůhledné a pěkné odráží světlo díky mikrokrystalkům, které vznikají v průběhu chladnutí skleněné masy přidáním odpovídajících složek.
Bižuterie z nich vyrobená technikou hand made je jemná, půvabná a tajemná. Tyto jemné, lehké barvy se mění ve spojení se základními crackle korálkami nebo s mezikusy, kuličkami nebo přívěšky. Nejlépe se vyjímají s doplňky ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 6 z 6
Řadit podle :
stránka: z 1