• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky MIST™ jsou skleněné korálky z kalného skla, rozptylujícího světelné záření díky mikrokrystalkům, které vznikají zchlazením skleněné masy dodáním odpovídajících složek.
Jsou dostupné nejčastěji ve tvaru kuliček o rozměrech od několika milimetrů do několika desítek milimetrů, takže z nich lze vyrobit elegantní bižuterii pro styl byznys.

Ale nejen to, protože letní jemné barvy si přímo říkají o své využití v posledním módním hitu – africkém stylu. Barevné náhrdelníky, náušnice a náramky dodají šmrnc a obveselí i v ten nejpochmurnější den.

Korálky MIST™ jsou snové kuličky k výrobě vlastních barevných náramků. Můžete si je sama lehce vyrobit. Stačí navléknout vybrané korálky na šperkařskou gumičku, pevně svázat uzlem a dotknout se ho kapkou rychleschnoucího lepidla. Gumička je pevná, nerozvléká se a zachovává si svůj původní tvar. Náramky je možné obohatit o doplňkové elementy typu charms, kovové mezikusy nebo korálky jiných druhů. Krásně se kombinují s korálky o podobném názvu MISTIC™, které také podobně vypadají, ale mají popraskaný povrch.

Díky své schopnosti rozptylovat světlo se tyto korálky velmi dobře hodí do stylu beading. Zaplétané sutaší nebo krajkou si zachovávají svoje kouzlo, přičemž se neopomíná na důležitou roli řetízků a stuh. Stojí za to se kouknout také na magnetická zapínání. Náramek nebo náhrdelník s takovým zapínáním tak získá dodatečný ozdobný element.

Korálky MIST™

Jsou vyrobené z poloprůhledného kalného skla, krásně a diskrétně odráží světlo. Jsou jemné, jakoby pohlazené barvou. Povrch je hladký, jednorodý a odolný vůči prasklinám. Tyto korálky je možné s úspěchem použít k výrobě různorodé bižuterie technikou hand-made. Pastelové barvy se dají snadno zkombinovat v různých stylech jak ve sportovních, casual, tak i koktailových. Pár náramků vyrobených z těchto korálků v různých barvách budou zajímavým akcentem oblečení. Tyto korálky se také hodí jako doplněk stylu byznys. Stojí za to si všimnout také korálků MIST™ mléčných a dvoubarevných. Ty ve spojení s kovovými elementy – typu charms nebo módními střapci dělají bižuterií uvolněnější. Zajímavě vypadá spojení hladkých korálků MIST™ s korálky MISTIC™, zachovávajících si podobné rysy, přičemž jejich povrch je lehce popraskaný.

Filtry

Sortuj wg:

Filtrování je super, hezky, že je používáš! Nyní máš zapnutých příliš mnoho filtrů a proto nemáš žádné výsledky vyhledávání. Zkus vymazat několik filtrů.