• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky Milly™ jsou korálky velmi precizně zdobené. Jejich povrch je hladký, skleněný, odolný k působení vody a poškrábání. Korálky během důkladného obrábění a trojnásobného malování získávají velmi nasycený odstín, jednorodost a trvalost.
Korálky Milly™ ve tvaru kuliček jsou dostupné v několika rozměrech, od několika po několik desítek milimetrů v široké barevné škále. Je možné z nich tvořit náušnice, náramky a náhrdelníky. Dobré zbarvení korálků umožňuje tvořit minimalistickou bižuterii, ve které hraje hlavní roli barva.

Milly™ ve tvaru obroušených kroužků jsou rovněž dostupné v několika rozměrech, např. nejmenší jsou: 3x4 mm a největší 9x12 mm. Samy o sobě jsou velmi dekorační, ale také spojením s kuličkami tvoří povedené spojení.
Vzhledem k vysoké jakosti vykonání korálků se skvěle hodí na výrobu bižuterie různými technikami, dokonce i v těch nejnáročnějších jako sutaš či beading. Spojené šňůrkami, řemínky a sutaší v té stejné barvě tvoří jednorodý, spojený celek.

Při tvoření bižuterie stylové je dobré spojit ji s poloprodukty s matovým povrchem, oxidovanými, černými atp. U nich má prioritu barva korálků. Jsou to také mezikusy v různé formě jako zapínání od nejjednodušších typu karabinek až po rozličné koncovky a velmi výhodná magnetická zapínání.

Korálky Milly™

Korálky Milly™ se charakterizují hladkým, skleněným povrchem, bez zabarvení, odporným na poškrábání. Pečlivé pokrytí dodává jednorodé, trvalé, hluboké nasycení barvou. Ideální na náušnice bez jiných doplňků, náramky, náhrdelníky a dokonalé k přišívání a vplétání. Navléknuté na šňůrku nebo gumičku v té stejné barvě tvoří společný celek, zatímco spojením mezikusy k výrobě bižuterie ve stříbrné barvě nebo jiných barvách se stávají stylovou bižuterií. Opakováním barev v různých tvarech je možné je spojovat originálním způsobem.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 88
Řadit podle :
stránka: z 4