• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky frozen™ jsou vyráběné ze skla. Ve výsledném zpracování vypadají jako saténově hedvábné kuličky odrážející světlo. Kromě efektu ojínění korálky vypadají velmi jemně a žensky. Je možné je použít v mnoha technikách a vytvářet bižuterii v mnoha různých stylech. Od stylu večerně formálního do stylu casual, který je v poslední době hitem.

Korálky frozen™ se objevují nejčastěji ve formě kuliček od malinkých přes střední až po ty větší. To umožňuje vytvářet jednorodou bižuterii, vystupňovanou do večerního stylu nebo ve spojení se zábavnými charmsy a mezikusy – bižuterii ve stylu casual. Pro minimalistky doporučujeme jednotlivé korálky ve vybrané barvě navlečené na tenoučký vlasec zakončený pěknou ozdobnou karabinkou s využitím koleček do bižuterie.

Stejně tak jako perly, tyto korálky vypadají krásně svázané stužkou. Jejich saténová matnost dokonale ladí s barevnými saténovými stužkami v projektech vyrobených technikou sutaše. Vzhledem ke kráse a jemnosti těchto korálků je možné jimi ozdobit sponky a ozdoby do vlasů, bukety květů, umístit je do čelenky, ikeban anebo jimi zkrášlit předměty ke každodennímu použití.

Korálky frozen™

Korálky frozen™ jsou vyráběné z matného skla. Obzvláště ty vyrobené v neonových barvách stojí za pozornost. Tyto ojíněné kuličky připomínají svým vzhledem malé sorbety. Hodí se tak na lehkou bižuterii ve sportovním stylu nebo na bižuterii každodenní.
Z temnějších odstínů s úspěchem vznikne bižuterie večerní. Korálky v černé barvě se hodí na klasické projekty. Korálky frozen™ jsou korálkami, které nepohlcují světlo, ale zaměřují pozornost na sebe. Je možné je s úspěchem použít v projektech ručně vyráběné bižuterie.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 1 z 1
Řadit podle :
stránka: z 1