• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky Fire Polish jsou drobné, vysoce kvalitní, fasetované korálky. Jsou vytvořené ze skla obarveného nebo pokrytého barvou, které se následně vypaluje při vysoké teplotě – odtud také pochází název korálků. Korálky Fire Polish se využívají především ve všech technikách využívajících malé korálky – jako například beading či sutaš. Nejoblíbenější jsou rozměry krystalků 3 a 4 mm. Korálky Fire Polish vyrobené v Čechách se vyznačují velkou odolností, díky čemuž si je s oblibou vybírají tvůrci bižuterie na celém světě. Nejpoužívanější jsou jako korálky ke zhotovení náramků, náhrdelníků, náušnic nebo projektech jiného typu.

Korálky Fire Polish jsou dostupné v nezvykle široké škále barev a v mnoha různých verzích zhotovení. Příklady druhů zhotovení, které můžete najít v korálcích Fore Polish:
Transparent – poloprůhledné korálky, tento efekt je často spojován s jinými, doplňkovými efekty;
AB – korálky s efektem aurora borealis připomínajícím polární záři, odrážejících současně několik barev;
Luster – korálky zrcadlové, pokryté speciálním, velmi silně lesknoucím se potahem;
Metallic – korálky s vnější kovovou vrstvou, silně lesklou;
Picasso – korálky pokryté nepravidelnými skvrnkami v hnědých, zelených nebo šedých odstínech, vyvolávajících dojem roztržení;
Opaque – neprůhledné korálky v nasycených barvách nepropouštějících světlo;
Matte – korálky matné, bez lesku;
Milky – korálky v mléčném vyhotovení;
Ceylon – korálky v perlovém odstínu;
Silver-lined – korálky se stříbrným vnitřkem, často je vnější část lehce transparentní. To je jen pár příkladových typů druhů vyhotovení – je jich mnohem více. Mezi tolika druhy drobných korálků si určitě každý najde něco pro sebe.

Skleněné krystalky se dají využít nejen v komplikovaných technikách, jako je třeba beading či sutaš, ale také mohou být skvěle rozmanité pro módní bižuterii. Korálky Fire Polish můžeme použít jako mezikusy v jednoduchých projektech anebo je také například navlét na klenotnickou niť, zakončit ji přezkami, přidat pěkné zapínání a získat tímto způsobem originální bižuterii, kterou lze přitom jednoduše vyrobit.

Korálky Firepolish™

Nádherné krystalky „leštěné ohněm” ve všech barvách duhy – či Superhandmadovec potřebuje ještě něco ke štěstí? Korálky Fire Polish jsou vysoce kvalitní fasetované korálky vyráběné v Čechách. Skleněné krystalky se vyskytují ve dvou rozměrech: tři nebo čtyři milimetry a nejčastěji se používají v takových technikách jako beading či sutaš. Jsou také skvělé jako korálky ke zhotovování. Korálky Fire Polish jsou dostupné v super široké škále barev a mnoha různých verzích vyhotovení. Často se pojí s korálky TOHO nebo Czechmates. Korálky Fire Polish mohou sehrát hlavní roli také ve vytváření typické módní bižuterie – můžeme je použít jako mezikusy nebo je navléct na klenotnické vlákno a vytvořit tak jednoduché a efektní náramky a náhrdelníky. Stačí trocha kreativity! ;)

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 732
Řadit podle :
stránka: z 31