• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Korálky Candy™ jsou vyrobené ze skla ve tvaru kuliček v rozměrech od několika po několik desítek mm. Díky jejich různobarevnosti a odleskům je možné z nich vyrobit bižuterii ke každodennímu nošení stejně jako na večer. Barevné skvrny na korálcích umožňují snadno je sladit s oblečením i stylem, v jakém má být vyrobená. Při výrobě náušnic dokonce nejmenší rozměr korálku umístěný v obyčejném sloupečku bude na sebe poutat pozornost svým leskem a barvami. Jestli však spojíme korálky s kovovými kuličkami, oválky, potahy atp. dostaneme bižuterii více sladěnou, klidnější a zpestřenou vlastními nápady.

Korálky Candy™ se velmi dobře spojují v sadách s korálky jednobarevnými, potaženými barvami ladícími a základními - bílou a černou. Rovněž náramky ve spojení s přívěšky charms v barvě zlaté, stříbrné nebo v jiných barvách stejně tak jako v typických oblíbených tvarech jak i těch zábavnějších vytvoří okouzlující doplněk na ruku. Korálky použité v jednobarevných náhrdelnících jako ty, které lámou monotón, dokonale diverzifikují a obohacují jejich vzhled.

Korálky Candy™

Korálky Candy™ jsou malované lesklé kuličky. Základní barva je v nich dominantní, ale jsou dodatečně zabarvené barevnými skvrnami. Dodává to jistou veselost a lehkost v bižuterii, avšak udržuje zamýšlený tón. Snadno se tak ladí k oblečení.
Jestli chceme získat bižuterii více vytónovanou využitím korálků Candy™, postačí je spojit s korálky jednobarevnými, například okořenit položkami v stříbře nebo zlatě takovými jako kuličkami, oválky, potahy atp. využívajícími poloprodukty na výrobu bižuterie.

Filtry

Sortuj wg:

Filtrování je super, hezky, že je používáš! Nyní máš zapnutých příliš mnoho filtrů a proto nemáš žádné výsledky vyhledávání. Zkus vymazat několik filtrů.