• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Mezikusy do náramků boří každý stereotyp v projektu a umožňují podívat se na bižuterii úplně z nové perspektivy. Můžeme například vložit ozdobný mezikus do bižuterie, která už nás nudí. Tím, že vložíme do starého náramku či náhrdelníku ozdobný mezikus, dodáme mu nový vzhled a styl. Ozdobné mezikusy k bižuterii se mohou používat do různých typů bižuterie. Pokud má mezikus do náramku tvar srdce nebo dvou spojených srdcí, stačí k němu připevnit bílý řemínek nebo bílou saténovou stužku a vytvořit tak zásnubní bižuterii. Pokud na několik tlustších nebo několik desítek tenčích klenotnických šňůrek v různých barvách navlékneme několik mezikusů ve tvaru květů, získáme tak pěkný květovaný náramek s mezikusy, který bude dokonalým doplňkem k letním šatům či koktejlovému stylingu. Ke stylu glamour se budou hodit mezikusy do náramků se zirkony. Jsou to barevné, neobyčejně vkusné klenotnické mezikusy. Září vlastním leskem a navíc odrážejí světlo díky mnoha zirkonům připevněným na povrchu. Pokud náramky zaujímají oblíbenou část našeho každodenního stylu, můžeme si k nim vybrat kovové nebo akrylové mezikusy v jednoduchých formách. Klenotnické mezikusy jsou dostupné také ve verzi k modulové bižuterii. Rozměr a stavba modulového mezikusu k bižuterii je přizpůsobená základům modulových náramků.

Druhy:
Mezikusy k bižuterii můžeme rozdělit podle druhu materiálu, z kterého jsou vyrobené. Nejčastěji se setkáváme s kovovými mezikusy a mezikusy akrylovými. Můžeme také vyzdvihnout mezikusy o různých tvarech vnitřních otvorů, které rozhodují o tom, jestli mezikus nebo náramek pasuje do řemínku plochého nebo kulatého. V mezikusech do bižuterie můžeme oddělit také skupinu mezikusů do bižuterie modulové.

Z čeho jsou vyrobené:
Mezikusy do náramků jsou vyrobené z prvků kovů nebo akrylu. Složení prvků vymezuje takové vlastnosti mezikusu do bižuterie jako barva, tvrdost, trvalost a také stupeň odolnosti proti oxidaci. Jestli je prvek odolný na oxidaci, tak mezikus do náramku nezmění rychle svoji barvu. Další klenotnické mezikusy vyrobené z akrylu jsou neznatelně lehčí než mezikusy kovové. Často je jejich povrch pokrytý speciálním potahem CCB, který jim dodává výjimečný zlatavý odstín a pěkný lesk

Klasické distanční mezidíly

Mezikusy k bižuterii plní funkci ozdobnou a současně vymezují styl bižuterie, k jejímž projektům byly použity. Mezikusy se nejčastěji používají k vytváření náramků a náhrdelníků, ale můžeme je s úspěchem použít také do náušnic. Klenotnické mezikusy jsou neobyčejnými položkami, díky kterým bižuterie získá charakter a umožňuje vytvoření vlastního vzhledu. Mezikusy k náramkům mají rozmanité tvary. Začněme od jednoduchých forem, jako kolečko, krychlička, oválek až po ty vyhledávanější tvary jako čtyřlístek, srdce, beruška či květy. Druhem osobního mezikusu k bižuterii se může stát mezikus s písmenkem. Může to být první písmenko našeho jména nebo jména milované osoby. Osobní druh mezikusů představují mezikusy posázené zirkony. Tyto neobyčejné ozdoby dodají lesk každé bižuterii.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 47
Řadit podle :
stránka: z 2