• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Kambošony, kabošony, kabo... co?

Ozdobné elementy, které mají zespodu plochý povrch a shora vypouklý (obvykle hladce obroušený nebo fasetovaný) to jsou právě kabošony. Internetový obchod pasart.cz Ti nabízí jejich široký výběr: kabošony skleněné se vzorem, kabošony skleněné průhledné (do polepení vlastní grafikou), kameny na opravu anebo krystalky bonny, které mají tvar rivoli (diamantu) a krásně se hodí místo klasických kabošonů. Všechny vyjmenované produkty najdeš v různých tvarech, rozměrech a barvách – pro každého něco milého :)

Zní to super, ale co z nich vyrobit?

Hodně mega skvělých věcí, s využitím různých technik. Jak vděčným materiálem na výrobu bižuterie mohou být kabošony – internetový obchod pasart.cz už vyzkoušel. Přesvědč se i Ty!

První důkaz: sutaš

Ozdobně sešité šňůrky nedávno ovládly svět. V této technice se spojují kamínky sešitím speciálními plochými šňůrkami anebo korálky různého tvaru.

Druhý důkaz: korálková výšivka

Kamínky do obšití jsou připevněné k podkladu tzv. korálkovou zídkou. K vytvoření projektu budeš potřebovat: kamínky k obšití, například Toho a kousek filcu na tzv. „záda”. Co s tím vším udělat, Ti poradíme v další příručce. Podobně, ale bez podšití filcem, můžeš taky přetvářet krystalky Bonny.

Třetí důkaz: makrame

Ne všechny kamínky na obložení musí být připevněné „na plocho”. Zajímavým řešením na prostorový přívěšek je makramový náhrdelník, ve kterém jsou kamínky na obložení umístěné uvnitř šňůrkové síťky. Můžeš tak omotávat kamínky makramovým copem do tvaru rámečku. S naším kurzem to je opravdu jednoduché!

Čtvrtý důkaz: klasická bižuterie využívající hotové kovové báze

Jednoduše lepíš kabošony do odpovídající báze a hotovo! To je skvělým řešením, když máš chuť vyrobit něco ne moc složitého nebo využít vlastní fotku nebo obrázek ve spojení s transparentním skleněným kabošonem.

Jestli se Ti zalíbily naše nápady na kabošony, internetový obchod pasart.pl je dobrým místem, kde se jimi můžeš zásobit :) Poděl se s námi o svoji vášeň k handmade!

Kabošony a jiné šperkové kameny

Miluješ korálkování? Mohla by ses zašít u korálků a zapomenout o celém světě? Anebo seš zapálená do sutaší? Šňůrky se táhnou po celém Tvém domě k radosti Tvého kocoura? Nezáleží, jakou techniku používáš, jako Superhandmadovec víš, že kabošony, které tak přitahují pozornost, jsou klíčovými složkami každého projektu. A máš pravdu. Také máme pocit, že středobod bižuterní práce musí udělat dojem. Proto jsme pro Tebe připravili celou škálu kabošonů vyrobených z různých druhů materiálů. A jestli jsi teprve na začátku handmadové cesty a vůbec nemáš tušení, co to kabošony jsou internetový obchod pasart.pl Ti vždy poradí, co z nich můžeš vyčarovat. Prohlédni si naše bižuterní návrhy popsané v levé části strany, vyber si produkty v oblíbených barvách a tvoř!

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 209
Řadit podle :
stránka: z 9