• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Jadeit je kámen, který podle popularity ve světě handmade nedá se porovnat s žádným jiným. Nemělo by nás to překvapovat, protože jadeit je minerál, který splňuje tři nejdůležitější kritéria: vysokou kvalitu kamene, překrásný vzhled a k tomu opravdu velmi atraktivní cenu. 
Jadeit je minerál oblíbený všemi handmadníky, i když není toto kámen bez vad. A vadu má pouze jednou, ale docela značnou: když máš už jeden jadeit, potřebuješ mít další a další… takže to nebere konce. (Není to určitě pouze náš názor, protože takovou informaci jsme obdrželi od zákazníka – byla to vlastně recenze jadeitu. Zde je pro Vás cenná rada: pokud nejste přesvědčeni, že jadeit je skutečně takový bezva kámen, jako my píšeme, pokud nepřesvědčují Vás aní jej fotky, přečtete si recenze jiných handmadníků! Najdete tam o něm objektivní názory, které Vám poskytnou informace k rozhodnutí!) Tedy varujeme, že touha mít více než jeden jadeit ve své sbírce je prostě nevyhnutelná a celkem pochopitelná, protože jadeit je minerál, který všude získává rozsáhlé uznání a obdiv, nejprve na šňůrce a pak ve špercích vytvořených šikovnými rukama. 
Jadeit pro výrobu šperků je dostupný v růžných barvách, od těchto jednolitých, pastelových, až do mnohem výraznějsích nebo vzorovaných. V nabídce najdete také jadeit průhledný, který se vyskytuje jako kámen v decentních, mírně mlhavých barvách. Jadeity pro náramky jsou především koule, někdy kombinované s jinými kameny nebo kovovými komponenty, např. přívěsky a distančními mezidíly. Jadeit pro náramky vybíráte velmi částo, hlavně z důvodu zajímavých a rozmanitých barev a proto dokonce i samostatný jadeit vypadá vždycky fenomenálně. Možná zase ne úplně sám, ale již za doprovodu bižuterní gumičky nebo vlasce celek dává skvělý efekt. Neustále pracujeme na tom, abychom rozšiřovali naší nabídku ozdobných kamenů a proto jadeit pro náramky není všechno, co máme pro Tebe. U nás najdeš také jadeit pro výrobu bižuterie ve formě větších vyřezávaných přívěsků, vhodných na náhrdelníky. Jadeit ve tvaru kuliček je používaný pro vytváření náhrdelníků např. na bižuterním vlasci. V souvislosti s tím, že zde najdete jadeit pro výrobu biżuterie v široké škále velikostí, nyní klidně můžete se zaměřit na tvorbu velikostně odstupňováných náhrdelníků. V závislosti na korálkový průvlek, je možné použit šňůrky, řemínky, vlasce nebo bižuterní gumičky. A právě proto jadeit máme rádi nejvíc – tento kámen dává prakticky neomezené množství možností pro tvorbu ručně vyráběně bižuterie!

Jadeit

Jadeit pro náramky je částo vybíran nejen podle ceny a krásného vzhledu, ale také protože tento kámen pro šperky má symbolické vlastnosti (říká se, že přináší štěstí!) a dokonce někteří věří, že jadeit dokaže chránit před nemocemi nebo je uzdravovat. Díky tomu, jadeit je minerál, který je vhodný pro vytváření šperků na dárek pro někoho Ti blízkého. 
Jadeit je drahokam, po kterém touží většina handmadníků, bez ohledu na techniku, které se věnují. My také milujeme jadeity! Kameny na výrobu šperků jsou náš koníček a víme, že u Vás to platí úplně stejně. Nestydíme se za to, že jsme fixovaní na handmadové drobnůstky a pečlivě si vybíráme kusy, které pak rádi zařazujeme do své nabídky. Právě proto můžete si být jisti, že jadeit pro výrobu šperků, na jaký se právě díváte, byl vybrán a námi osobně zkontrolován. 

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 13 z 13
Řadit podle :
stránka: z 1