• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Háčky bambusové / sada / 3.0-10.0mm / 12ks

  • Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Odeslání do zahraničí
  • Doprava 24h

Háčky bambusové / sada / 3.0-10.0mm / 12ks

Evidenční číslo : U7622
Barva: Přírodní
Velikost: 15mm
V balení: 1
Materiál: Jiný

Popis produktu

Sada bambusových háčků v průhledném balení s přihrádkami o rozměrech 18x19cm. Sada obsahuje 12 háčků: 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm, 7.0mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.0mm o długości 15cm.

Jelikož jsi zde, pravděpodobně hledáš pro sebe ideální háček. Přestože každý řemeslník Ti řekne, že takové háčky neexistují, protože každý má svou vlastní představu o perfektním háčku, můžeme odkrýt roušku tajemství a prozradit, že bambusové háčky je sada „pro zvláštní úkoly”, která je už skoro jako háčkovací ideál.

Sada dřevěných háčků, na kterou se právě díváte, je vhodná pro háčkování z kluzkých přízí například hedvábných nebo bambusových. Tyto příze mají tendenci sklouzávat z jiných háčků například kovových nebo akrylových. Bambusové háčky mají porézní povrch, což pomáhá udržovat očko na správném místě. Porézní povrch háčku má velký význam pro pohodlí při práci. A přece pohodlí při háčkování je priorita - konec konců pletení všeho druhu by měla být čirá radost, a není žádným tajemstvím, že spousta ručních prací vyžaduje, abychom strávili s háčkem v ruce značné množství času.

Bambusové háčky je sada precizně a esteticky vyrobených háčků. Bambusové háčky jsou velmi lehké, díky čemu háčkování je velice snadné a příjemné. Víme, že pro mnoha ženských handmadníků není bez významu také vzhled háčků - tato sada dřevěných háčků padne do oka všem milovnicím krásných detailů.

Bambusové háčky je sada 12. háčků z bambusového dřeva. Díky tomu, že jsou vyrobeny z přírodních materiálů, se je považuje za antialergické. Bambusové háčky jsou často volbou handmadníků, u kterých kovové háčky způsobují senzibilizaci.

Sada dřevěných háčků je zabalená do praktického obalu, který Ti pomůže udržovat pořádek v handmadové dílně. Balení je průhledné a má rozměry 18x19cm. Najdeš v něm 12 háčků o rozměrech: 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm, 7.0mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.0mm. Háčky mají délku 15cm. Každý háček je označený odpovídající velikostí. Sada obsahuje větší háčky, vhodné pro háčkování pri použítí tlustších přízí například alpine alpaca, z nichž vykouzlíš zimní čepice nebo šály. Díky větším háčkům snadno vytvoříš také volnější vazby z tenčích přízí, napríklad módní ažurové vzory.

Sada dřevěných háčků díky své rozmanitosti rozměrů, dává Ti hodně možnosti tvoření. Je opravdu neocenitelné, pokud si můžeš vybrat háček podle příze a toho, co vlastně chceš udělat. Ze zkušenosti víme, že není nic horšího, než kdy Ti chybí vhodný háček a to právě v čase, kdy máš kreativní nápad. Díky různým rozměrům háčků máš možnost regulace, jak volná bude vazba Tvé růční práce. Bambusové háčky je sada, která splní očekávání jak začátečníků, tak pokročilých, kteří už dávno začali své dobrodružství s háčkováním.

Způsob dopravy Způsob platby Cena pro objednávky 0 Kč - 990 Kč Cena pro objednávky >990 Kč
Pošta Převod >0 Kč: 99 Kč >990 Kč: 0 Kč
Kurýr Převod >0 Kč: 199 Kč >990 Kč: 59 Kč

Neexistuje žádná recenze tohoto produktu