• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Diamantová výšivka je nejjednodušším způsobem tvůrčího trávení volného času jak samostatně, tak i v širším rodinném kruhu. Ze zkušeností víme, že přitahuje jak velké, tak malé, protože vlepování diamantových obrázků je tak jednoduché, že se jím mohou v pohodě zabývat děti, ale také natolik pohlcující, že se mu vášnivě oddají také dospělí. Nenech se zmýlit slovem „výšivka”, protože nebudeš potřebovat žádné jehly. V sestavě najdeš diamanty popsané k použití umístěním na obrázku a všechny nezbytné pomůcky potřebné k vytvoření obrázku. Diamanty v odstínu, který si vybereš, vysypeš na tácek a potom pomocí růžového „pera” nabíráš diamanty a lepíš je na odpovídající místo na obrázku. Pokud se diamanty slabě přilepují k „peru”, můžeš ho posílit lepidlem, které je součástí sestavy. Pokud nemáš na obrázku už žádné volné pole podle tvého výběru, znamená to, že je na čase přejít k další barvě diamantu. A to je vše! No, neříkali jsme to? Diamantová mozaika 5D je skutečně jednoduchým rukodílem s výjimečným efektem. Diamantová výšivka se ideálně hodí k manuálním cvičením dětí v různým věku. Ruční práce s dítětem mají celou řadu výhod – pohlcují na dlouhé hodiny, dodávají ohromné uspokojení, umožňují trénovat trpělivost, koncentraci a preciznost malých ručiček (a také těch velkých). Od nepaměti se ví, že rukodílo je pro děti jeden z nejlepších způsobů trávení volného času.
Co víc, větší obrázky z diamantové mozaiky se skvěle hodí jako tvůrčí zábava pro celou rodinu. Společné vlepování obrázků Vás pohltí na dlouhé hodiny a přinese mnoho radosti. A co je nejdůležitější – spokojenost z výsledku Vás bude provázet dlouho a dokonce každodenně – vystačí dát obrázek do rámečku a pověsit ho na stěnu. Diamantová mozaika 5D po dokončení nic neztrácí před kupovanými obrázky v galeriích, takže pěkně ozdobí Váš dům. A srdce a času, který posvětíte společnému zhotovení tohoto diamantového obrázku, znásobí jeho hodnotu ještě víc.
Díky tomu, že po dokončení tvůrčí práce, vypadá diamantová výšivka ještě více esteticky a originálně, je to také skvělý nápad na jednoduchý dárek DIY. Kdyby Tvoje dítě chtělo samostatně vyrobit dárek pro babičku nebo tetu, diamantová mozaika 5D je sázkou na jistotu.

Diamantové vyšívání

Zda je diamantová výšivka handmade pro začátečníky? Ano i ne! Ano, protože je tak jednoduchá na obsluhu, že se hodí dokonce na manuální práce pro děti a ne, protože se ním rádi zabývají také více pokročilí handmadovci. Obrázky z diamanové mozaiki jsou skvělým způsobem k relaxaci, obzvláště jestli máš rád jednoduché ruční práce, při kterých můžeš doslova „odplout”.
Diamantová mozaika 5D je ideální také jako ručně vyrobený dárek od dětí. K její tvorbě může každý z Vás vložit trochu sebe sama a své práce, díky čemuž se výsledný efekt stane Vaším společným dílem. Jestli hledáš nápady na manuální práce pro děti, můžeš si být jista, že diamantová výšivka je zabaví na dlouho. Vylepování obrázků z diamantů vyžaduje koncentraci, díky čemuž musí dítě příjemným a nenuceným způsobem pocvičit svoji koncentraci a trpělivost. A spolu s ním Ty :)!

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 27
Řadit podle :
stránka: z 2