• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma


Korálky Czechmates jsou skleněné, drobné korálky, které dovážíme z Čech. Rysem, kterým se odlišují od jiných skleněných korálků, je především fakt, že jsou provrtané vždycky ve dvou místech. Díky tomu jsou nezastupitelné ve vytváření pletených náramků, náhrdelníků či náušnic metodou beadingu. Vzhledem ke svým originálním tvarům a charakteru korálků Czechmates se skvěle hodí taky na korálky dokončující. Dostupné jsou v celé ohromně velké škále barev a v různých verzích: matných, saténových, blyštivých, kovových, brokátových, neonových, perlových a mnoha jiných. Korálky Czechmates se skvěle kombinují s jinými drobnými korálky: Firepolish, TOHO či Superduo nebo menšími přírodními kamínky.

Korálky Czechmates System mají především čtyři základní tvary:
Korálky Czechmates Tile – to jsou malé, obdélníkové destičky o rozměru 6 mm, se dvěma dírkami na boku korálku.
Korálky Czechmates Triangle – čili ploché trojúhelníčky o rozměru 6 mm, proděravěné dvojitě zespodu trojúhelníčku.
Korálky Czechmates Crescent – jsou desetimilimetrové korálky ve tvaru půlměsíce, obě dírky se v tomto případě nacházejí poblíž středu „rohlíčku”.
Korálky Czechmates Dagger – korálky ve tvaru klu o délce 16 mm, ve kterých se obě dírky nachází jedna pod druhou při užším konci rohlíčku.

K vlastnoručnímu vytváření bižuterie využitím korálků Czechmates se hodí také vlasce nebo šperkařské nitě, jehly anebo klasické elementy k dokončení, takové jako koncovky k bižuterii, zapínání či montážní kolečka. Drobné korálky Czechmates můžeš použít nejen v klasických projektech využívajících metody beadingu, ale také v mnoha jiných, určitě ne tak komplikovaných technikách. Skvěle se také vyjímají navlečené na gumičku nebo šperkařskou šňůrku, ve formě drobných náramků anebo jako ozdobné elementy v jiných typech handmade. Inspiraci k vytváření tohoto typu bižuterie můžeš najít na našem blogu nebo Instagramu

CZECHMATES™ Daggers

Korálky Czechmates jsou povinnou položkou nákupního seznamu každého Superhandmadovce utopeného v položce drobných korálků! Jsou to drobné korálky se dvěma dírkami, dostupné v nepřeberném množství tvarů, barev a vyhotovení. Díky jejich atypickým tvarům a kolosálním barvám je možné je využít do mnoha různých beadingových projektů (a nejen do nich!). Korálky Czechmates mají především čtyři základní tvary: obdélníkové korálky Czechmates Tile se dvěma dírkami z boku korálku; Czechmates Crescent, čili ploché korálky ve tvaru půlměsíce; nevelké trojúhelníčky s dírkami zespodu, čili Czechmates Triangle anebo o něco větší elementy ve tvaru klu, s dírkami umístěnými v horní části korálku - Czechmates Dagger.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 35
Řadit podle :
stránka: z 2