• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Klenotnické kameny dávají tvůrců handmade bižuterií moc prostoru pro vlastní kreativitu, zejména v případě jejich použití v náramcích, náhrdelnících nebo náušnicích. Je možné je použít v doslova každé technice výroby šperků. Jsou dokonale použitelné mimo jiné v sutaškování, korálkovém vyšívání nebo v tradiční biżuterii. V souvislosti s šírokým výběrem barev a tvarů kletnotnických kamenů lze vytvořit šperk k každému outfitu a na každou příležitost. Kameny na náramky nejčastěji navlečeme na bižuterní gumičku a přidáme nejaké doplňky, např. přívěsky nebo distanční mezidíly. Klenotnické kameny ve tvaru kuliček jsou vhodné pro náramky na paměťovým drátě. Kameny na náramky skvěle souladí s kovovými prvky, korálky a také kameny jiných druhů – tímto můžete vytvořit zajímavé a výjimečné kompozice. Klenotnické kameny opletené sutaškovými šňůrkami jsou používané pro výrobu imponujících náhrdelníků a náušnic. Díky šikovným ručičkám osob zacházejících se wirewrappingem klenotnické kameny opletené bižuterním drátem se stávají fantazijními a překvapujícími bižuterními prvky. V módní bužuterii klenotnické kameny lze doplnit kovovými distančními mezidíly a tímto způsobem i ty nejjednodušší přírodní kameny proměníte v překrásné náušnice nebo náhrdelník. 
Nejoblíbenější kameny na náramky jsou určitě jadeity, acháty a hematity. V naší nabídce najdete desítky růžných kamenů, které pomohou Vám uskutečnit dokonce i nejbizarnější bižuterní návrhy. Zrovna víme, že není nic horšího než šílené rukodělné nápady, co nemohou být realizovány, protože nemáte vhodné materiály. U nás najdete různé přírodní kameny, z kterých každý jednotlivý kus je opravdu výjimečný – nejen na první pohled, což si všimnete, když vezmete jej do ruky. Rozdíl je v barvách, velikosti, vzorech, tvarech, ale také ve vlastnostech, které mají vliv na jejich funkčnost, jako je např. hmotnost. To je velmi důležité, protože kameny na náramky jsou většinou trochu těžší než kameny na náušnice. Co je zajímavé, spousta handmadníků je přesvědčena, že kameny pro výrobu bižuterie mají unikátní léčivé a ochranné vlastnosti. Velmi částo takové vlastnosti jsou rozhodujícím faktorem při výběru kamenů na šperky. 
Kameny pro výrobu šperků a bižuterie nejsou to jen přírodní kameny, ale také syntetické kameny, jako např. noc Káhiry nebo pouštní písek. Tyto kameny jsou vytvářeny člověkem, a díky tomu mají v sobě stejnou dechberoucí krásu a vysokou kvalitu, zároveň jsou trochu levnější než přírodní kameny… a což je nejdůležitější: jsou oblíbeny všemi handmadníky!

Citrín

Přírodní kameny jsou jedny z podstatných prvků pro výrobu šperků a bižuterie. Jak napovídá jejich samotný název vznikají z toho, co nám dala matka příroda. Existují v mnoha barvách, druzích a také v různých tvarech – od kuliček, koblih, oválů po krychle nebo kapky. Kameny pro výrobu bižuterie mohou mít různé povrchy – hladké, matní a broušené. Klenotnické kameny jsou vhodné pro výrobu mnoha druhů šperků, což je jejich největší výhoda. Kameny použite v biżuterii podtrhávají její výjimečnost. Kameny pro výrobu šperků velmi často mají unikátní texturu, praskliny a povrchové vzory, které zajišťují, že každý kámen je jedinečný, stejně jak Vámi ručně výrobená bižuterie. 
Přírodní kameny vznikly z minerálů a prachu.Přírodní kameny  jsou organického původu. Mnoho z nich vzniklo na Zemi před miliony lety aby se pak dostaly do Vašich talentovaných rukou. 

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 2 z 2
Řadit podle :
stránka: z 1