• Doprava zdarma od 990 Kč
  • Vrácení zboží do 100 dnů
  • Výhody pro stálé zákazníky
  • Slevy do 90%
  • Kurzy zdarma

Hand made označuje vyrobené s kvalitou, představivostí, jedinečností a obětováním času. Vědí o tom své nadšenkyně trávicí mnoho hodin nad prací, kterou samy dělají. Ví také, že se počítá pečlivost a preciznost. Právě proto se musíme vybavit potřebnými pomůckami k handmade a lepidly k ručním pracím. Vybírejme ty, obzvláště na začátku své poutě s rukodílem, které pro nás budou nezbytné. Záleží samozřejmě na tom, co chceme vyrábět. Pro ty, kteří pletou, jsou důležité pomůcky k pletení. To, z čeho je háček vyrobený, jak se drží, jak je dlouhý; mějme na paměti, že ideální háček neexistuje a je potřeba ho sladit se svým způsobem pletení, aby se takovým stal. Méně namáhavý je výběr rozměru háčku, protože pomůcky k háčkování - příze nebo šňůrky mají ve svém popisu informaci o rozměru háčku, což tento úkol usnadní.

Potřebami k handmade jsou také šperkařské pomůcky k vyrábění bižuterie. Zde je různorodost obzvláště velká. Nezbytné se jistě ukáží stříhací kleště a kleště formulační anebo lepidla k ručním pracím. Stojí za to je mít, protože díky nim vyrobíme skoro každou bižuterii, která nás napadne. Jiné to je, když se ponoříme do tajů vyrábění bižuterie. Tehdy se naše pomůcky k handmade začnou rozšiřovat o nářadí zdokonalující nám práci. Mohou to být: tkalcovský stroj - k pletení plochých náramků, disk kumihito – k pletení okrouhlých náramků (mrkni na kurs na blogu), a také stroj na navlékání korálků, nápomocný a šetřící nám čas při navlékání dlouhých šňur korálků v technice korálkovo-háčkované (mrkni na blog na téma – pomůcky k beadingu). Znalkyně tématu se dokonale orientují v tom, že pomůckami k ručním pracím jsou také dobré šperkařské jehly s úzkým uchem, které prochází všemi korálky nebo nezávadná jehla Big Eya, pinzeta, díky které chytíme nejmenší a nejtenčí element, malé šikovné nůžky, které jsou vždy po ruce, háček do rozplétání nitek, zavazování uzlíků mezi korálky i rozšiřování otvorů pomůckami k háčkování ve tvaru háčku. Pro pracující s velmi malými korálky, kteří nechtějí ztrácet čas cestováním nebo majících v oblibě pořádek, jsou nabízeny pomůcky k ručním pracím ve formě rohožek a tabulek ke korálkům. Zatímco lepidla k ručním pracím a archy filcu jsou nezbytnými pomůckami pro ty, kteří vyrábí subtilní bižuterii sutašky. Jestli máš chuť na realizaci svých nápadů, vyber si svoje pomůcky a práce se ti bude zdát jednodušší, než jsi čekal.

Bižuterní lepidla

Jestli jsme velkými fanynkami hobby handmade pracujícími s jehlicemi na pletení nebo háčky k háčkování nebo vyrábějícími bižuterii či decoupage – víme, že všechny potřeby k ručním pracím nám velmi ale opravdu velmi usnadňují práci. Výběr je dost široký a záleží nám na technice výroby. Jiné nářadí je potřeba k vyrábění bižuterie, jiné potřeby k pletení. Stojí za to vzít v úvahu novinky, které zdokonalují a zrychlují některé činnosti jako například strojek na navlékání korálků či disk kumihimo na výrobu náramků. Důležité je také, aby byla práce stabilní, dobře zhotovená a stálá, používat lepidel k ručním pracím s odpovídajícími vlastnostmi. Pomocí potřeb k handmade nejen děláme svoji práci s vášní, ale také s velkou pečlivostí.

Filtry

Sortuj wg:

Vyber barvu

Cena

Vyber cenu

Cena od: Cena do:
1 - 7 z 7
Řadit podle :
stránka: z 1